UUJ2E470MNQ1MS
NichiconNichicon
UUJ2E470MNQ1MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUJ2E470MNQ1MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 250V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUJ2E470MNQ1MS.pdf2.UUJ2E470MNQ1MS.pdf3.UUJ2E470MNQ1MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUJ2E470MNQ1MS
Tau Wae UUJ2E470MNQ1MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 250V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UUJ Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 448mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-17487-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose