UUJ2E330MNQ6MS
NichiconNichicon
UUJ2E330MNQ6MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUJ2E330MNQ6MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 250V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUJ2E330MNQ6MS.pdf2.UUJ2E330MNQ6MS.pdf3.UUJ2E330MNQ6MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
225 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUJ2E330MNQ6MS
Tau Wae UUJ2E330MNQ6MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 250V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UUJ Ripple Current @ Low Frequency 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 368mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF