UUH1V331MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUH1V331MNQ1ZD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: UUH1V331MNQ1ZD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUH1V331MNQ1ZD
Tau Wae UUH1V331MNQ1ZD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98919 pcs Pepa Raraunga UUH1V331MNQ1ZD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UUH Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 420mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tray
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 125°C Te kaha 330µF