UUH1V221MNQ1MS
Hua Hua
Tau Wae: UUH1V221MNQ1MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: UUH1V221MNQ1MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUH1V221MNQ1MS
Tau Wae UUH1V221MNQ1MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87669 pcs Pepa Raraunga UUH1V221MNQ1MS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UUH Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 125°C Te kaha 220µF