UUA1H100MCL1GS
NichiconNichicon
UUA1H100MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUA1H100MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUA1H100MCL1GS.pdf2.UUA1H100MCL1GS.pdf3.UUA1H100MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUA1H100MCL1GS
Tau Wae UUA1H100MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UUA Ripple Current @ Low Frequency 32mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-9456-2
UUA1H100MCL1GS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 10µF