UUA1H010MCL1GS
NichiconNichicon
UUA1H010MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUA1H010MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUA1H010MCL1GS.pdf2.UUA1H010MCL1GS.pdf3.UUA1H010MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUA1H010MCL1GS
Tau Wae UUA1H010MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UUA Ripple Current @ Low Frequency 8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-9454-2
UUA1H010MCL1GS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose