UTT1H470MPD
NichiconNichicon
UTT1H470MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTT1H470MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UTT1H470MPD.pdf2.UTT1H470MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTT1H470MPD
Tau Wae UTT1H470MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 260768 pcs Pepa Raraunga 1.UTT1H470MPD.pdf2.UTT1H470MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UTT Ripple Current @ Low Frequency 64.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 162mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-3283
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 1.4 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UTT1H2R2MDD
UTT1H2R2MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 461821 pcs
Tikiake: UTT1H2R2MDD.pdf
RFQ
UTT1H2R2MDD1TP
UTT1H2R2MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 377736 pcs
Tikiake: UTT1H2R2MDD1TP.pdf
RFQ
UTT1H470MPD1TA
UTT1H470MPD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL