UTT1H2R2MDD
NichiconNichicon
UTT1H2R2MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTT1H2R2MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UTT1H2R2MDD.pdf2.UTT1H2R2MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTT1H2R2MDD
Tau Wae UTT1H2R2MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 461821 pcs Pepa Raraunga 1.UTT1H2R2MDD.pdf2.UTT1H2R2MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UTT Ripple Current @ Low Frequency 7.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 26mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-3280
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 23 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 2.2µF