UTT0J221MDD
NichiconNichicon
UTT0J221MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTT0J221MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UTT0J221MDD.pdf2.UTT0J221MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTT0J221MDD
Tau Wae UTT0J221MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 230271 pcs Pepa Raraunga 1.UTT0J221MDD.pdf2.UTT0J221MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UTT Ripple Current @ Low Frequency 97.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 163mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.1 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose