UTT0J101MDD1TP
NichiconNichicon
UTT0J101MDD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTT0J101MDD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UTT0J101MDD1TP.pdf2.UTT0J101MDD1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTT0J101MDD1TP
Tau Wae UTT0J101MDD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 271795 pcs Pepa Raraunga 1.UTT0J101MDD1TP.pdf2.UTT0J101MDD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UTT Ripple Current @ Low Frequency 72mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10382-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 2.1 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF