UTM1E330MPD
Hua Hua
Tau Wae: UTM1E330MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UTM1E330MPD.pdf2.UTM1E330MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTM1E330MPD
Tau Wae UTM1E330MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4203 pcs Pepa Raraunga 1.UTM1E330MPD.pdf2.UTM1E330MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UTM Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose