UTM1E101MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTM1E101MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UTM1E101MHD.pdf2.UTM1E101MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTM1E101MHD
Tau Wae UTM1E101MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5329 pcs Pepa Raraunga 1.UTM1E101MHD.pdf2.UTM1E101MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UTM Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UTM1C471MHD
UTM1C471MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 4141 pcs
Tikiake: UTM1C471MHD.pdf
RFQ
UTM1E101MHD1TO
UTM1E101MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL