USW1HR33MDD1TP
NichiconNichicon
USW1HR33MDD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USW1HR33MDD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USW1HR33MDD1TP.pdf2.USW1HR33MDD1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USW1HR33MDD1TP
Tau Wae USW1HR33MDD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1382757 pcs Pepa Raraunga 1.USW1HR33MDD1TP.pdf2.USW1HR33MDD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa USW Ripple Current @ Low Frequency 3.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.25mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 0.33µF Nga tono Audio