USW1H4R7MDD1TP
NichiconNichicon
USW1H4R7MDD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USW1H4R7MDD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USW1H4R7MDD1TP.pdf2.USW1H4R7MDD1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USW1H4R7MDD1TP
Tau Wae USW1H4R7MDD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1131382 pcs Pepa Raraunga 1.USW1H4R7MDD1TP.pdf2.USW1H4R7MDD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa USW Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 4.7µF
Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USW1HR22MDD
USW1HR22MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1456542 pcs
Tikiake: USW1HR22MDD.pdf
RFQ
USW1H3R3MDD1TP
USW1H3R3MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1325151 pcs
Tikiake: USW1H3R3MDD1TP.pdf
RFQ
USW1H4R7MDD
USW1H4R7MDD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL