USV1C330MFD1TE
NichiconNichicon
USV1C330MFD1TE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USV1C330MFD1TE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USV1C330MFD1TE.pdf2.USV1C330MFD1TE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USV1C330MFD1TE
Tau Wae USV1C330MFD1TE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 411665 pcs Pepa Raraunga 1.USV1C330MFD1TE.pdf2.USV1C330MFD1TE.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa USV Ripple Current @ Low Frequency 57mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 85.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USV1C470MFD1TP
USV1C470MFD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 418783 pcs
Tikiake: USV1C470MFD1TP.pdf
RFQ
USV1E100MFD1TE
USV1E100MFD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 500516 pcs
Tikiake: USV1E100MFD1TE.pdf
RFQ
USV1C330MFD
USV1C330MFD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL