USV1C220MFD1TE
NichiconNichicon
USV1C220MFD1TE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USV1C220MFD1TE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USV1C220MFD1TE.pdf2.USV1C220MFD1TE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USV1C220MFD1TE
Tau Wae USV1C220MFD1TE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 544900 pcs Pepa Raraunga 1.USV1C220MFD1TE.pdf2.USV1C220MFD1TE.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa USV Ripple Current @ Low Frequency 44mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose