USV0J101MFD1TE
NichiconNichicon
USV0J101MFD1TE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USV0J101MFD1TE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USV0J101MFD1TE.pdf2.USV0J101MFD1TE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USV0J101MFD1TE
Tau Wae USV0J101MFD1TE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 407990 pcs Pepa Raraunga 1.USV0J101MFD1TE.pdf2.USV0J101MFD1TE.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa USV Ripple Current @ Low Frequency 77mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 115.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USV0J221MFD1TE
USV0J221MFD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE
I roto i te taonga: 426522 pcs
Tikiake: USV0J221MFD1TE.pdf
RFQ
USV0J101MFD
USV0J101MFD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL