USV0J221MFD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USV0J221MFD1TE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE
Ngā Rauemi: 1.USV0J221MFD1TE.pdf2.USV0J221MFD1TE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USV0J221MFD1TE
Tau Wae USV0J221MFD1TE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 426522 pcs Pepa Raraunga 1.USV0J221MFD1TE.pdf2.USV0J221MFD1TE.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa USV Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 195mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USV0J470MFD1TE
USV0J470MFD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 513362 pcs
Tikiake: USV0J470MFD1TE.pdf
RFQ
USV0J221MFD
USV0J221MFD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL