UST1C101MDD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UST1C101MDD1TE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.UST1C101MDD1TE.pdf2.UST1C101MDD1TE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UST1C101MDD1TE
Tau Wae UST1C101MDD1TE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 469159 pcs Pepa Raraunga 1.UST1C101MDD1TE.pdf2.UST1C101MDD1TE.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UST Ripple Current @ Low Frequency 107mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UST1C220MDD1TE
UST1C220MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 1146381 pcs
Tikiake: UST1C220MDD1TE.pdf
RFQ
UST1C100MDD1TE
UST1C100MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 1992696 pcs
Tikiake: UST1C100MDD1TE.pdf
RFQ
UST1C101MDD
UST1C101MDD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL