UST1C101MDD1TD
NichiconNichicon
UST1C101MDD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UST1C101MDD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UST1C101MDD1TD.pdf2.UST1C101MDD1TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UST1C101MDD1TD
Tau Wae UST1C101MDD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 558934 pcs Pepa Raraunga 1.UST1C101MDD1TD.pdf2.UST1C101MDD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UST Ripple Current @ Low Frequency 107mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF