USF0J330MDD1TE
NichiconNichicon
USF0J330MDD1TE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USF0J330MDD1TE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USF0J330MDD1TE.pdf2.USF0J330MDD1TE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USF0J330MDD1TE
Tau Wae USF0J330MDD1TE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 435061 pcs Pepa Raraunga 1.USF0J330MDD1TE.pdf2.USF0J330MDD1TE.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa USF Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 110mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.7 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USF0J221MDD1TA
USF0J221MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 405264 pcs
Tikiake: USF0J221MDD1TA.pdf
RFQ
USF0J221MDD1TE
USF0J221MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE
I roto i te taonga: 446401 pcs
Tikiake: USF0J221MDD1TE.pdf
RFQ
USF0J330MDD
USF0J330MDD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL