USF0J151MDD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USF0J151MDD1TE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 6.3V THRUHOLE
Ngā Rauemi: 1.USF0J151MDD1TE.pdf2.USF0J151MDD1TE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USF0J151MDD1TE
Tau Wae USF0J151MDD1TE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 6.3V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 420096 pcs Pepa Raraunga 1.USF0J151MDD1TE.pdf2.USF0J151MDD1TE.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa USF Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose