URZ2D151MHD1TN
NichiconNichicon
URZ2D151MHD1TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URZ2D151MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URZ2D151MHD1TN.pdf2.URZ2D151MHD1TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URZ2D151MHD1TN
Tau Wae URZ2D151MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76262 pcs Pepa Raraunga 1.URZ2D151MHD1TN.pdf2.URZ2D151MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa URZ Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 816mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12373-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URZ2D101MHD
URZ2D101MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 58845 pcs
Tikiake: URZ2D101MHD.pdf
RFQ
URZ2D330MHD
URZ2D330MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 98173 pcs
Tikiake: URZ2D330MHD.pdf
RFQ
URZ2D151MHD
URZ2D151MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL