URZ2C680MHD6TN
NichiconNichicon
URZ2C680MHD6TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URZ2C680MHD6TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URZ2C680MHD6TN.pdf2.URZ2C680MHD6TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URZ2C680MHD6TN
Tau Wae URZ2C680MHD6TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85230 pcs Pepa Raraunga 1.URZ2C680MHD6TN.pdf2.URZ2C680MHD6TN.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa URZ Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-12232-1 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 68µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URZ2C680MHD6
URZ2C680MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 75496 pcs
Tikiake: URZ2C680MHD6.pdf
RFQ
URZ2D151MHD
URZ2D151MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 91400 pcs
Tikiake: URZ2D151MHD.pdf
RFQ
URZ2D101MRD6
URZ2D101MRD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Tikiake: URZ2D101MRD6.pdf
URZ2C680MHD
URZ2C680MHD