URU2E680MRD
NichiconNichicon
URU2E680MRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URU2E680MRD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: URU2E680MRD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URU2E680MRD
Tau Wae URU2E680MRD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4239 pcs Pepa Raraunga URU2E680MRD.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa URU Ripple Current @ Low Frequency 330mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari -
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-11237
URU2E680MRD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose