URU2E470MRD
NichiconNichicon
URU2E470MRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URU2E470MRD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: URU2E470MRD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URU2E470MRD
Tau Wae URU2E470MRD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4321 pcs Pepa Raraunga URU2E470MRD.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa URU Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 448mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11236
URU2E470MRD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 47µF