URS2A100MDD
NichiconNichicon
URS2A100MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URS2A100MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URS2A100MDD.pdf2.URS2A100MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URS2A100MDD
Tau Wae URS2A100MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 574295 pcs Pepa Raraunga 1.URS2A100MDD.pdf2.URS2A100MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa URS Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 140mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 10µF