URS2A0R1MDD
NichiconNichicon
URS2A0R1MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URS2A0R1MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URS2A0R1MDD.pdf2.URS2A0R1MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URS2A0R1MDD
Tau Wae URS2A0R1MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 695894 pcs Pepa Raraunga 1.URS2A0R1MDD.pdf2.URS2A0R1MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa URS Ripple Current @ Low Frequency 1.9mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.8mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose