URS1C330MDD
NichiconNichicon
URS1C330MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URS1C330MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URS1C330MDD.pdf2.URS1C330MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URS1C330MDD
Tau Wae URS1C330MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 840193 pcs Pepa Raraunga 1.URS1C330MDD.pdf2.URS1C330MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa URS Ripple Current @ Low Frequency 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 70mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URS1C330MDD1TD
URS1C330MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 1304824 pcs
Tikiake: URS1C330MDD1TD.pdf
RFQ
URS1C222MHD1TN
URS1C222MHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 191359 pcs
Tikiake: URS1C222MHD1TN.pdf
RFQ
URS1C221MPD1TD
URS1C221MPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Tikiake: URS1C221MPD1TD.pdf
URS1C330MDD1TA
URS1C330MDD1TA