URS1C221MPD1TA
NichiconNichicon
URS1C221MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URS1C221MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URS1C221MPD1TA.pdf2.URS1C221MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URS1C221MPD1TA
Tau Wae URS1C221MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1090624 pcs Pepa Raraunga 1.URS1C221MPD1TA.pdf2.URS1C221MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa URS Ripple Current @ Low Frequency 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 435mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15896-2
493-15896-2-ND
URS1C221MPD1TA-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URS1C102MHD1TO
URS1C102MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 327365 pcs
Tikiake: URS1C102MHD1TO.pdf
RFQ
URS1C330MDD1TA
URS1C330MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 769699 pcs
Tikiake: URS1C330MDD1TA.pdf
RFQ
URS1C221MPD
URS1C221MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL