UPX1C471MHD1TO
NichiconNichicon
UPX1C471MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPX1C471MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPX1C471MHD1TO.pdf2.UPX1C471MHD1TO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPX1C471MHD1TO
Tau Wae UPX1C471MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 206123 pcs Pepa Raraunga 1.UPX1C471MHD1TO.pdf2.UPX1C471MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPX Ripple Current @ Low Frequency 756mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.008A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12088-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPX1E221MHD
UPX1E221MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 196885 pcs
Tikiake: UPX1E221MHD.pdf
RFQ
UPX1C221MPD1TD
UPX1C221MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 283622 pcs
Tikiake: UPX1C221MPD1TD.pdf
RFQ
UPX1C471MHD
UPX1C471MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL