UPX1C221MPD1TD
NichiconNichicon
UPX1C221MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPX1C221MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPX1C221MPD1TD.pdf2.UPX1C221MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPX1C221MPD1TD
Tau Wae UPX1C221MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 283622 pcs Pepa Raraunga 1.UPX1C221MPD1TD.pdf2.UPX1C221MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPX Ripple Current @ Low Frequency 378mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 504mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12006-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF