UPX1A222MHD
NichiconNichicon
UPX1A222MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPX1A222MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPX1A222MHD.pdf2.UPX1A222MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPX1A222MHD
Tau Wae UPX1A222MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91803 pcs Pepa Raraunga 1.UPX1A222MHD.pdf2.UPX1A222MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPX Ripple Current @ Low Frequency 1.26A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.68A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11276
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C Te kaha 2200µF