UPW2D010MED1TD
NichiconNichicon
UPW2D010MED1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW2D010MED1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW2D010MED1TD.pdf2.UPW2D010MED1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW2D010MED1TD
Tau Wae UPW2D010MED1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1013337 pcs Pepa Raraunga 1.UPW2D010MED1TD.pdf2.UPW2D010MED1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 17mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.2mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11614-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW2D100MPH
UPW2D100MPH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 4387 pcs
Tikiake: UPW2D100MPH.pdf
RFQ
UPW2D100MPD1TD
UPW2D100MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 462075 pcs
Tikiake: UPW2D100MPD1TD.pdf
RFQ
UPW2D010MED
UPW2D010MED
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL