UPW2CR47MED
NichiconNichicon
UPW2CR47MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW2CR47MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW2CR47MED.pdf2.UPW2CR47MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW2CR47MED
Tau Wae UPW2CR47MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 685632 pcs Pepa Raraunga 1.UPW2CR47MED.pdf2.UPW2CR47MED.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 12mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.2mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1989
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW2D010MED1TD
UPW2D010MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 1013337 pcs
Tikiake: UPW2D010MED1TD.pdf
RFQ
UPW2D010MED
UPW2D010MED
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 686480 pcs
Tikiake: UPW2D010MED.pdf
RFQ
UPW2CR47MED1TD
UPW2CR47MED1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.47UF 20% 160V RADIAL