UPW1V391MPD1TD
NichiconNichicon
UPW1V391MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1V391MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1V391MPD1TD.pdf2.UPW1V391MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1V391MPD1TD
Tau Wae UPW1V391MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 418091 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1V391MPD1TD.pdf2.UPW1V391MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 915mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.22A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11964-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 52 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 390µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1V332MHH
UPW1V332MHH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 5277 pcs
Tikiake: UPW1V332MHH.pdf
RFQ
UPW1V391MPD
UPW1V391MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL