UPW1V332MHH
NichiconNichicon
UPW1V332MHH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1V332MHH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1V332MHH.pdf2.UPW1V332MHH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1V332MHH
Tau Wae UPW1V332MHH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5277 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1V332MHH.pdf2.UPW1V332MHH.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 3.128A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.68A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 15 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.398" (35.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Te kaha 3300µF