UPW1J470MPD1TA
NichiconNichicon
UPW1J470MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1J470MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1J470MPD1TA.pdf2.UPW1J470MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1J470MPD1TA
Tau Wae UPW1J470MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 591432 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1J470MPD1TA.pdf2.UPW1J470MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 121.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 342 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1J471MHD1TN4
UPW1J471MHD1TN4
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 131900 pcs
Tikiake: UPW1J471MHD1TN4.pdf
RFQ
UPW1J391MHH
UPW1J391MHH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 5469 pcs
Tikiake: UPW1J391MHH.pdf
RFQ
UPW1J470MPD
UPW1J470MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL