UPW1J391MHD6
NichiconNichicon
UPW1J391MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1J391MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1J391MHD6.pdf2.UPW1J391MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1J391MHD6
Tau Wae UPW1J391MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 164293 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1J391MHD6.pdf2.UPW1J391MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 1.268A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.69A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1947
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 86 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Te kaha 390µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1J470MPD1TA
UPW1J470MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 591432 pcs
Tikiake: UPW1J470MPD1TA.pdf
RFQ
UPW1J391MHD6TN
UPW1J391MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 92863 pcs
Tikiake: UPW1J391MHD6TN.pdf
RFQ
UPW1J391MHD
UPW1J391MHD