UPW1E390MDH
NichiconNichicon
UPW1E390MDH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1E390MDH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1E390MDH.pdf2.UPW1E390MDH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1E390MDH
Tau Wae UPW1E390MDH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4523 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1E390MDH.pdf2.UPW1E390MDH.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 54mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 600 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 39µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1E392MHH
UPW1E392MHH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 5473 pcs
Tikiake: UPW1E392MHH.pdf
RFQ
UPW1E390MDD
UPW1E390MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 1462006 pcs
Tikiake: UPW1E390MDD.pdf
RFQ
UPW1E390MDH6
UPW1E390MDH6