UPW1E390MDD
NichiconNichicon
UPW1E390MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1E390MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1E390MDD.pdf2.UPW1E390MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1E390MDD
Tau Wae UPW1E390MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1462006 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1E390MDD.pdf2.UPW1E390MDD.pdf
Te manawanui 39µF Te Rahi Whenua Whenua 0.079" (2.00mm)
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa UPW
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 25V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-1815 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 54mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga UPW1E390MDD Life @ Temp. -
Hapa 600 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Whakaahua nui 39µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 105°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1E390MDD6TP
UPW1E390MDD6TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 929315 pcs
Tikiake: UPW1E390MDD6TP.pdf
RFQ
UPW1E390MDD1TD
UPW1E390MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1738206 pcs
Tikiake: UPW1E390MDD1TD.pdf
RFQ
UPW1E332MHD6TN
UPW1E332MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UPW1E332MHD6TN.pdf
UPW1E390MDD6TE
UPW1E390MDD6TE
Tikiake: UPW1E390MDD6TE.pdf
UPW1E332MHH
UPW1E332MHH
Tikiake: UPW1E332MHH.pdf
UPW1E390MDD6
UPW1E390MDD6
Tikiake: UPW1E390MDD6.pdf
UPW1E332MHD6
UPW1E332MHD6
Tikiake: UPW1E332MHD6.pdf
UPW1E390MDD1TA
UPW1E390MDD1TA