UPS1V332MHD
NichiconNichicon
UPS1V332MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS1V332MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPS1V332MHD.pdf2.UPS1V332MHD.pdf3.UPS1V332MHD.pdf4.UPS1V332MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS1V332MHD
Tau Wae UPS1V332MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPS Ripple Current @ Low Frequency 2.349A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.7A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11153
UPS1V332MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 30 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 3300µF