UPS1V330MDD
NichiconNichicon
UPS1V330MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS1V330MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPS1V330MDD.pdf2.UPS1V330MDD.pdf3.UPS1V330MDD.pdf4.UPS1V330MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS1V330MDD
Tau Wae UPS1V330MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPS Ripple Current @ Low Frequency 27.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15855
UPS1V330MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 1.5 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPS1V330MDD1TA
UPS1V330MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL