UPS1A681MPD
NichiconNichicon
UPS1A681MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS1A681MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPS1A681MPD.pdf2.UPS1A681MPD.pdf3.UPS1A681MPD.pdf4.UPS1A681MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS1A681MPD
Tau Wae UPS1A681MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPS Ripple Current @ Low Frequency 426mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 190 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 680µF Nga tono General Purpose