UPS1A472MHD
NichiconNichicon
UPS1A472MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS1A472MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPS1A472MHD.pdf2.UPS1A472MHD.pdf3.UPS1A472MHD.pdf4.UPS1A472MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS1A472MHD
Tau Wae UPS1A472MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPS Ripple Current @ Low Frequency 1.653A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.9A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15819
UPS1A472MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 38 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 4700µF