UPS0J220MDD
NichiconNichicon
UPS0J220MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS0J220MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPS0J220MDD.pdf2.UPS0J220MDD.pdf3.UPS0J220MDD.pdf4.UPS0J220MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS0J220MDD
Tau Wae UPS0J220MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPS Ripple Current @ Low Frequency 27.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.5 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPS0J153MHD
UPS0J153MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 51482 pcs
Tikiake: UPS0J153MHD.pdf
RFQ
UPS0J221MED
UPS0J221MED
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 782905 pcs
Tikiake: UPS0J221MED.pdf
RFQ
UPS0J220MDD1TA
UPS0J220MDD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL