UPS0J153MHD
NichiconNichicon
UPS0J153MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPS0J153MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPS0J153MHD.pdf2.UPS0J153MHD.pdf3.UPS0J153MHD.pdf4.UPS0J153MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPS0J153MHD
Tau Wae UPS0J153MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPS Ripple Current @ Low Frequency 2.349A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.7A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 30 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.398" (35.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 15000µF Nga tono General Purpose