UPM2E4R7MPD1TD
NichiconNichicon
UPM2E4R7MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM2E4R7MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM2E4R7MPD1TD.pdf2.UPM2E4R7MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM2E4R7MPD1TD
Tau Wae UPM2E4R7MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 145701 pcs Pepa Raraunga 1.UPM2E4R7MPD1TD.pdf2.UPM2E4R7MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 96mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12012-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM2E4R7MPD
UPM2E4R7MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL