UPM2E3R3MPD1TD
NichiconNichicon
UPM2E3R3MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM2E3R3MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM2E3R3MPD1TD.pdf2.UPM2E3R3MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM2E3R3MPD1TD
Tau Wae UPM2E3R3MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 306217 pcs Pepa Raraunga 1.UPM2E3R3MPD1TD.pdf2.UPM2E3R3MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 83.2mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5323-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose