UPM2A120MED
NichiconNichicon
UPM2A120MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM2A120MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM2A120MED.pdf2.UPM2A120MED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM2A120MED
Tau Wae UPM2A120MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 12UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 772547 pcs Pepa Raraunga 1.UPM2A120MED.pdf2.UPM2A120MED.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15802
UPM2A120MED-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 1 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 12µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 12µF